POZNAJ NAS BLIŻEJ

HUB HR TO COŚ WIĘCEJ

niż szablonowa rozmowa rekrutacyjna i kilkanaście standardowych pytań, które znasz już na pamięć

Reprezentujemy ludzką stronę HR, dlatego każdego z kim współpracujemy, traktujemy po partnersku. Dzięki naszemu doświadczeniu znamy problemy, które trapią każdą ze stron procesu: od działów HR, przez kandydata, aż po firmy. Skupiamy się na tym, by rozwiązywać je na bieżąco.

Obszar zasobów ludzkich to nasza codzienność, ale i pasja. Specjalizujemy się w rekrutacji jednak profesjonalnie zajmujemy się również doradztwem personalnym (pomożemy Ci wybrać najlepszą ścieżkę kariery) oraz doradztwem HR (wesprzemy dział personalny w Twojej firmie). Podpowiemy Ci też, jak zbudować wizerunek – zarówno ten osobisty, jak i całej organizacji.

Nie mówimy, że jesteśmy najlepsi. Wolimy sprawić, by nasi klienci przekonali się o tym sami.

HUB HR Od Kuchni

Justyna
Fiuk

Recruitment Team Leader

Od ponad 10 lat związana z rekrutacją i projektami średniego oraz wyższego szczebla w różnych branżach. Absolwentka Zarządzania i Marketingu Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach. 

W pracy od zawsze lubiłam wyzwania i dlatego za szczególny obszar swojej działalności wybrałam rekrutację inżynierów, marketingowców i pracowników IT. Cały czas staram się aktualizować wiedzę, sięgać po nowe rozwiązania, wszystko po to by lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i kandydatów.

W życiu i pracy ważna dla mnie jest szczerość i otwartość – wierzę, że właśnie tak można wypracować satysfakcjonujące rozwiązania. 

A po godzinach ... czytam powieści Remigiusza Mroza, spędzam czas z synem. Kiedy akurat nie rozwiązuję zagadek kryminalnych, wybieram się na długi spacer z psem Fado.

Monika
Grodzka

HR Project Manager

Absolwentka Marketingu i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. Uczestniczka warsztatów asesora, szkoleń m.in. z zakresu stosowania testów psychometrycznych w rekrutacji.

Współpracowałam z międzynarodowymi i polskimi organizacjami, realizowałam projekty rekrutacyjne na wszystkie poziomy stanowisk, dla firm działających w różnych sektorach i branżach, dlatego niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć. Praca przy projektach realizowanych dla klientów, jak również doświadczenie w pracy w wewnętrznym HR umożliwiło mi pełne zrozumienie wszystkich stron procesu rekrutacyjnego: ich potrzeb, oczekiwań, ale także wyzwań, przed którymi stoją. Teraz wykorzystuję to doświadczenie na co dzień.

A po godzinach… zaczytuję się w książkach, żegluję, tańczę i śpiewam. Tworzę również biżuterię dla najbliższych i po cichu marzę o kursie stolarskim.

Magda
Grzanka

Junior Recruitment Consultant

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. Zawodowo, przez wiele lat związana z branżą farmaceutyczną, którą w 2021 roku zamieniła na branżę rekrutacyjną.

Przez wiele lat pracowałam jako manager apteki. W 2021 roku postanowiłam zmienić swoje życie zawodowe o 180° i zaczęłam nowy rozdział wybierając rozwój w branży HR. Rozpoczynałam od pracy reasercherki, obecnie prowadzę już procesy rekrutacyjne. Realizuję projekty dla klientów działających na rynku międzynarodowym, jak również pracuję z firmami z polskim kapitałem. 

Jestem zawsze otwarta na nowe wyzwania, a praca w branży HR okazała się dla mnie niezwykle satysfakcjonująca i jednocześnie pełna zaskakujących momentów. W życiu prywatnym i zawodowym jestem niepoprawną optymistką co bardzo pomaga mi w codziennych wyzwaniach.

A po godzinach… lubię obejrzeć dobry film w dobrym towarzystwie. Uwielbiam urządzać przyjęcia i gościć swoich znajomych nad polskim morzem :) W wolnym czasie tworzę makramy.

Agnieszka
Juraszek

HR Manager

W obszarze HR, w którym działa zawodowo od ponad 15 lat, zaczynała od zgłębiania arkanów prawa pracy oraz kadr i płac, co do dziś leży w kręgu jej zainteresowań. Pasjonatka social mediów i employer brandingu.

Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Trenera Biznesu w grupie szkoleniowej Kontrakt OSH. Na przestrzeni lat zdobyłam doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu działu personalnego w międzynarodowych firmach – brałam udział m.in. w tworzeniu i wdrażaniu strategii personalnej dla grupy kapitałowej.

W mojej pracy stawiam na dialog, bo tylko on prowadzi do satysfakcjonujących rozwiązań.

A po godzinach… najchętniej spędzam czas na łonie natury, zamiłowanie do podróży zamieniłam na rodzinny odpoczynek i uprawianie ogródka działkowego. A pasję kulinarną realizuję w kuchni przy tworzeniu zdrowych przepisów dla moich dzieci.

Jacek
Płuciennik

CEO

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Wyspecjalizowany w zarządzaniu zasobami ludzkimi, zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz ich rozwojem.

Od prawie 20 lat zajmuję się wparciem kadry zarządzającej przedsiębiorstwami w kwestiach związanych z szeroko rozumianym HR. W swojej karierze zawodowej pełniłem funkcje managerskie (średniego i wyższego szczebla) w międzynarodowych przedsiębiorstwach oraz doradcze dla partnerów biznesowych w przemyśle: lotniczym, motoryzacyjnym, chemicznym, kolejowym. Przygotowywałem i tworzyłem modele biznesowe w oparciu o P&L, politykę cenową i marżową oraz strategię marketingową cały czas dbając o wynik EBITA. Zarządzałem sprzedażą i realizacją procesów HR w strukturze rozproszonej na terenie Polski.

Obecnie jako CEO odpowiadam za rozwój organizacji poprzez całokształt podejmowanych działań i decyzji.

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby szanować ludzi, wspierać współpracowników ale również być pokornym wobec wyzwań jakie niesie ze sobą biznes.

A po godzinach…. po pracy jestem spełnionym mężem i ojcem 6 latka, któremu staram się pokazać świat z każdej strony wspierając jego zainteresowania i ciekawość. Realizuję wspólnie z Rodziną nasze pasje kulinarne i podróżnicze.

Jacek
Wójcik

Head of Growth

Od ponad 18 lat związany ze sprzedażą w tym od 2008 roku w branży HR. Założyciel i twórca portalu jobmail. Studiował nauki polityczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży usług HR, ale również w prowadzeniu rekrutacji pozwoliło mi zrozumieć potrzeby wszystkich stron procesu. Jako praktyk doskonale rozumiem z jakimi wyzwaniami w obszarze HR mierzą się organizacje i menedżerowie. Dzięki temu moje relacje z klientami i partnerami przekładają się na sukcesy sprzedażowe.

Pracowałem na stanowiskach kierowniczych w największych polskich agencjach doradztwa personalnego. Zajmowałem się zarządzaniem rekrutacją, projektami outsourcingowymi i konsultingowymi w obszarach HR. Wyjątkowo dobrze czuję się we współpracy z firmami z sektora przemysłu ciężkiego, inżynierii a także sprzedaży i branży finansowej. Pasjonuje mnie employer branding i działania w social mediach.

A po godzinach... jestem psiarzem, gram w badmintona, jeżdżę na nartach, zwiedzam Polskę. Jednak moją najważniejszą życiową rolą jest bycie tatą Zosi.