POZNAJ NAS BLIŻEJ

HUB HR TO COŚ WIĘCEJ niż szablonowa rozmowa rekrutacyjna i kilkanaście standardowych pytań, które znasz już na pamięć

Reprezentujemy ludzką stronę HR, dlatego każdego z kim współpracujemy, traktujemy po partnersku. Dzięki naszemu doświadczeniu znamy problemy, które trapią każdą ze stron procesu: od działów HR, przez kandydata, aż po firmy. Skupiamy się na tym, by rozwiązywać je na bieżąco.

Obszar zasobów ludzkich to nasza codzienność, ale i pasja. Specjalizujemy się w rekrutacji (głównie dla branży IT, marketingowej oraz logistycznej), jednak profesjonalnie zajmujemy się
również doradztwem personalnym (pomożemy Ci wybrać najlepszą ścieżkę kariery) oraz doradztwem HR (wesprzemy dział rekrutacji w Twojej firmie). Podpowiemy Ci też, jak zbudować wizerunek – zarówno ten osobisty, jak i całej organizacji.

Nie mówimy, że jesteśmy najlepsi. Wolimy sprawić, by nasi klienci przekonali się o tym sami.

HUB HR Od Kuchni

Marta
Kowalczyk-Rompała

CEO

Związana z branżą HR od ponad 12 lat. Od ponad 5 lat odpowiedzialna za prowadzenie polskiego oddziału firmy Sales and Marketing Global, której częścią jest HUB HR.

Jestem pasjonatką HR oraz rozwoju. Ukończyłam Executive MBA i socjologię na Akademii Leona Koźmińskiego, zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim oraz romanistykę na Uniwersytecie Łódzkim. Po ukończeniu studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej, ukończyłam kurs trenera biznesu w Akademii Coachów Grupy Set.
Zrozumienie potrzeb klienta to mój priorytet, dlatego do każdego wyzwania podchodzę z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

A po godzinach… jestem mamą Heli i Franka, uwielbiam podróżować, słuchać audiobooków i, oczywiście, nieustannie się doskonalić!

Agnieszka
Rybicka

Project Manager

W obszarze HR, w którym działa zawodowo od 12 lat, zaczynała od zgłębiania arkanów prawa pracy oraz kadr i płac, co do dziś stanowi główny obszar jej zainteresowań.

Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Trenera Biznesu w grupie szkoleniowej Kontrakt OSH. Na przestrzeni lat zdobyłam sporo doświadczenia w budowaniu i prowadzeniu działu personalnego w międzynarodowych firmach – brałam udział m.in. w tworzeniu i wdrażaniu strategii personalnej dla grupy kapitałowej. W mojej pracy stawiam na dialog, bo tylko on prowadzi do satysfakcjonujących rozwiązań.

A po godzinach… najchętniej spędzam czas na łonie natury, dużo podróżuję i tworzę zdrowe przepisy kulinarne razem z moją córką.

Monika
Grodzka

Project Manager

Absolwentka zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. Uczestniczka warsztatów asesora i szkoleń z zakresu stosowania testów psychometrycznych w rekrutacji oraz zarządzania ludźmi i prawa pracy.

Współpracowałam z międzynarodowymi i polskimi organizacjami, realizowałam projekty rekrutacyjne na wszystkie poziomy stanowisk, dla firm działających w różnych sektorach i branżach, dlatego niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć. Praca dla firm konsultingowych oraz naszych klientów umożliwiła mi pełne zrozumienie wszystkich stron procesu rekrutacyjnego: ich potrzeb, oczekiwań, ale także wyzwań, przed którymi stoją. Teraz wykorzystuję to doświadczenie na co dzień.

A po godzinach… Zaczytuję się w książkach, żegluję, tańczę i śpiewam. Tworzę również biżuterię dla najbliższych i po cichu marzę o kursie stolarskim.