REKRUTACJA W LICZBACH

Na prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zjedliśmy zęby, prowadziliśmy rekrutacje w każdej branży. Dzięki naszemu doświadczeniu znamy problemy, które trapią każdą ze stron procesu: od działów HR, przez kandydata, aż po firmy. Skupiamy się na tym, by rozwiązywać je na bieżąco.
Ale niech liczby i statystyki przemówią za nas:

0
ZAMYKAMY PROJEKTY ŚREDNIO W 3 TYGODNIE! JEST TO MOŻLIWE DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU WSZYSTKICH STRON PROCESU, DOŚWIADCZENIU NASZYCH KONSULTANTÓW I ZNAJOMOŚCI RYNKU PRACY
0
NASI KONSULTANCI POSIADAJĄ ŚREDNIO 15 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY HR. WIEDZA I DOJRZAŁOŚĆ BIZNESOWA POZWALA NAM SKUTECZNIE ZNALEŹĆ ODPOWIEDNICH PRACOWNIKÓW DLA KAŻDEJ FIRMY I BRANŻY.
0

BADAMY SATYSFAKCJĘ NASZYCH KANDYDATÓW. TAK WYSOKI WYNIK NPS JEST DOWODEM NA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PROWADZONYCH PRZEZ NAS PROCESÓW. KANDYDACI BARDZO DOCENIAJĄ WSPÓŁPRACĘ Z NAMI!

0

Z SUKCESEM ZAMYKAMY 75 % PROWADZONYCH PRZEZ NAS REKRUTACJI. PONADPRZECIĘTNA SKUTECZNOŚĆ TO EFEKT NASZEGO DOŚWIADCZENIA I PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA DO WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI.

ZNAJDZIEMY PRACOWNIKA,
KTÓREGO POSZUKUJESZ

Odpowiednie umiejętności, kompetencje miękkie, zaangażowanie, a przede wszystkim pasja, która przełoży się na cały zespół. Wiemy, że tego właśnie szukasz.

Tylko jak znaleźć pracownika idealnie pasującego do Twojej organizacji? My to potrafimy. Dzięki rozmowie o Twojej branży, stanowisku na które rekrutujesz znajdziemy kandydatów, którzy pasują do Twojej firmy.

recruitment (1)

NASZE SPECJALIZACJE W OBSZARZE REKRUTACJI:

Analiza biznesowa
i analiza danych

Branża
automotive

Działy wsparcia
biznesu

It – programiści
i testerzy

Przemysł
kolejowy

Przemysł
lotniczy

Przemysł
stoczniowy

Sprzedaż
i marketing

Zarządzanie
projektami

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI?

1mag2

Ekspertyza w zasięgu ręki

Przekażemy Ci ekspercką wiedzę dot. Twojego projektu rekrutacyjnego. Otrzymasz od nas rekomendacje i doprecyzowany plan całego procesu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wykorzystując najnowsze narzędzia technologiczne zaproponujemy Ci najlepszych kandydatów.
2mag2

Skrócenie czasu zatrudnienia

Rekrutacja wymaga czasu i wysiłku, zaangażowania wielu osób w firmie. Nasi konsultanci zamykają projekty średnio w 3 tygodnie. Dlatego dzięki współpracy z nami możesz szybciej obsadzić kluczowe stanowiska, zwiększając tym samym swoją produktywność i konkurencyjność.
132ma2

Ograniczenie kosztów

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych pociąga za sobą znaczące wydatki! Współpracując z nami, możesz zmniejszyć te koszty do minimum. Dodatkowo oferujemy elastyczne modele płatności, co umożliwi Ci kontrolę nad kosztami związanymi z procesem rekrutacyjnym.
3ma2

Dostęp do szerszego grona talentów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, utrzymywaniu dobrych relacji z kandydatami posiadamy rozległe sieci kontaktów, a nasza baza talentów powiększa się każdego dnia. Wszystko to pozwala nam dotrzeć do szerszego grona kandydatów, w tym do osób pasywnych. Dzięki temu znajdujemy odpowiednich pracowników do Twojej firmy.