ZOBACZ JAK PRACUJEMY

Wierzymy, że za sukcesem każdej firmy stoją ludzie.
Nasi pracownicy to serce i DNA naszej firmy.
Dlatego najważniejsze jest dla nas to,  żeby praca sprawiała nam satysfakcję. Wierzymy w to, że dobre relacje w pracy, świetna atmosfera, możliwość rozwijania swoich zainteresowań to klucz do szczęśliwego pracownika.

NASZE WARTOŚCI

Razem nazwaliśmy to co jest dla nas najważniejsze, to odzwierciedlenie tego w jaki sposób funkcjonujemy. Wartości te doskonale oddają to jak pracujemy i komunikujemy się ze sobą, klientami oraz kandydatami. To co nas najbardziej cieszy to fakt, że nasz zespół doskonale utożsamia się z wartościami i każdy z nas jest ich najlepszym ambasadorem.

1mag2

Partnerstwo na pierwszym miejscu

Kładziemy ogromny nacisk na partnerstwo jako jedną z naszych kluczowych wartości. Dzięki temu budujemy długotrwałe relacje z klientami, pracownikami i kandydatami. Stawiamy na partnerstwo poprzez budowanie zaufania i te relacje są elementem naszego wspólnego sukcesu.
2mag2

Biznesowa dojrzałość

Jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem. Potrafimy oszacować i wyeliminować ryzyka związane z realizacją projektów. Dzięki temu nasi klienci zyskują pewność i skuteczność naszych działań, a kandydaci mogą podejmować świadome i transparentne decyzje.
3ma2

Globalny zasięg z indywidualnym podejściem

Współpracujemy z dużymi globalnymi firmami, zachowując indywidualne podejście i elastyczność. Zapewniamy najwyższe standardy, oferując przy tym nieszablonowe rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych partnerów i zmieniającego się otoczenia.
4mag2

Empatia 360

Ludzie są najważniejsi!
Uważamy, że partnerskie relacje z pracownikami są kluczowe, a równowaga między pracą i życiem prywatnym to dla nas sprawa nadrzędna. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, dbając o dobre samopoczucie naszego zespołu.

WIEMY JAK DBAĆ O
PRACOWNIKÓW

Razem nazwaliśmy to co jest dla nas najważniejsze, to odzwierciedlenie tego w jaki sposób funkcjonujemy. Wartości te doskonale oddają to jak pracujemy i komunikujemy się ze sobą, klientami oraz kandydatami. To co nas najbardziej cieszy to fakt, że nasz zespół doskonale utożsamia się z wartościami i każdy z nas jest ich najlepszym ambasadorem.

odpoczynek

„DAY FOR ME”

To dodatkowe dni wolne w ciągu roku. Najczęściej są to dni, które pozwalają przedłużyć weekend majowy czy świąteczny.

urodziny

DZIEŃ WOLNY W URODZINY

Chcemy, żeby w ten szczególny dzień każdy pracownik spędził wyjątkowy czas, zrobił coś dla siebie.

dzieci

PREZENTY DLA DZIECI

Pamiętamy i dbamy o najmłodszych. A na szczególne okazje m.in. Dzień Dziecka, Mikołajki wysyłamy im imienne podarunki.

integracja

INTEGRACJA

To ważny punkt w życiu naszej firmy, dlatego pomimo pracy zdalnej spotykamy się wszyscy podczas letniego eventu firmowego.

opieka_med

OPIEKA MEDYCZNA

Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki dla pracowników z możliwością jej rozszerzenia dla partnera/dziecka, rodziny.

MultiSport

KARTA MULTISPORT

Możesz wybrać kartę, w zależności od Twoich potrzeb, a z dodatkowej karty może korzystać Twój partner czy dziecko.

Generali

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Zakres uwzględniający również ryzyka niezdolności do pracy z powodu choroby.

 

kafeteria

KAFETERIA MYBENEFIT

W ramach dostępnych punktów masz wiele możliwości: m.in. bilety do kina, teatru, vouchery na wycieczki, bony na zakupy online.

COWORKING

Pracujemy głównie zdalnie dlatego w 2020 roku zdecydowaliśmy, że biuro przenosimy do przestrzeni coworkingowej. To był strzał w dziesiątkę! Praca z domu nie zawsze jest możliwa i wtedy chętnie jedziemy do biura. Mamy swoją zamkniętą przestrzeń, ale jednocześnie możemy korzystać ze wszystkich udogodnień, które daje nam coworking.

PARKING SAMOCHODOWY I ROWEROWY

POKOJE DO MEDYTACJI RELAKSU I ODPOCZYNKU

ZAJĘCIA JĘZYKOWE WARSZTATY TEMATYCZNE

ZAJĘCIA JOGI MASAŻE

ROWERY BIUROWE WOREK TRENINGOWY

OWOCOWE ŚRODY WARZYWNE CZWARTKI

ŚNIADANIA BIZNESOWE NETWORKING

WYBÓR NAJLEPSZYCH KAW W MIEŚCIE